Flaugier Apartments

  • 75 m²
  • 2 soveværelser
  • 1 badeværelse

Flaugier Apartments ferielejlighed ligger i Highbury område i Barcelona, 20 km fra Barcelona lufthavn. Denne ferielejlighed måler 75 m² og har 1 soveværelser, 1 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.

Det er 10 minutters køretur til Plaça de Catalunya og 15 minutters kørsel til Barcelona Aquarium. Det er 4 km væk fra bymidten i Barcelona. Denne ferielejlighed ligger tæt på Parking Cap Maragall PARKIA 350 meter afstand til Sant Pau-Dos de Maig metrostation. Det tager ikke lang tid at komme til Museet i Gaudis hus i bil. Det nærmeste busstoppested Dos de Maig - Industria er i 300 meters afstand.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Flaugier Apartments Barcelona
Mediterranean Retreat With 4-Bedroom, 3-Bath Apartment In Barcelona
pris kun for mobil

9.7
Enestående 9 anmeldelser
127 m fra overnatningsstedet
USD 668 USD 601
pr. nat
Sport design 3 bedroom
pris kun for mobil

Sport design 3 bedroom

4.5
Passende 2 anmeldelser
138 m fra overnatningsstedet
USD 549 USD 494
pr. nat
Steps To Sagrada Familia Ac Elevator
pris kun for mobil

Steps To Sagrada Familia Ac Elevator

6.5
Behagelig 4 anmeldelser
411 m fra overnatningsstedet
USD 297 USD 267
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Barcelona Lufthavn
    20 km

    Togstationer

    Clot Togstation
    1 km

Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.ESHFTU00000805800001250100200000000000000HUTB-0105353,HUTB-010535

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Barcelona Lufthavn
    20 km

    Togstationer

    Clot Togstation
    1 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger