Flaugier Apartments

  • 75 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Flaugier Apartments Βαρκελώνη 75 τ.μ. Απέχει σχεδόν 3 χλμ. από την Πλατεία Καταλονίας και 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Sant Pau-Dos de Maig.

Το Flaugier Apartments προσφέρει κουζίνα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό και πλυντήριο ρούχων.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν και να απολαύσουν τα γεύματα τους.

Το Ενυδρείο της Βαρκελώνης απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Νοσοκομείο Sant Pau που είναι σε απόσταση μόλις 450 μέτρων. Η Γοτθική Συνοικία βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδικώς. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Dos de Maig - Industria βρίσκεται σε απόσταση περίπου 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Flaugier Apartments Βαρκελώνη
Mediterranean Retreat With 4-Bedroom, 3-Bath Apartment In Barcelona
Τιμή μόνο για κινητά

9.7
Εξαιρετικό 9 σχόλια
127 μ από το κατάλυμα
USD 668 USD 601
ανά νύχτα
Stylish 3 Bedroom Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 3 Bedroom Apartment

4.5
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
138 μ από το κατάλυμα
USD 549 USD 494
ανά νύχτα
Steps To Sagrada Familia Ac Elevator
Τιμή μόνο για κινητά

Steps To Sagrada Familia Ac Elevator

6.5
Ευχάριστο 4 σχόλια
411 μ από το κατάλυμα
USD 297 USD 267
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΒαρκεΛώΝης El Prat
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Clot
    1 χλμ.

Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςESHFTU00000805800001250100200000000000000HUTB-0105353,HUTB-010535
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Flaugier;
      Το διαμέρισμα Flaugier βρίσκεται κοντά σε Νοσοκομείο Sant Pau.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Flaugier;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Flaugier περιλαμβάνουν Γοτθική Συνοικία, ΠΛατεία ΚαταΛούΝια καθώς και Ενυδρείο Βαρκελώνης.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Flaugier;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Flaugier κοστίζει 308€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το διαμέρισμα Flaugier;
      Το διαμέρισμα Flaugier δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
      • Diners Club
    • Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Timesburg Sant Pau και Asador Las Vegas και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.