Flaugier Apartments

  • 75 מטר רבוע
  • 2 חדרי שינה
  • אמבטיה 1

ממוקמת במחוז הייבורי של ברצלונה, הדירה Flaugier Apartments נמצאת במרחק של 20 ק"מ מנמל תעופה של ברצלונה-אל פראט. דירה זו כוללת 1 חדרי שינה, 1 חדרי אמבטיה ומטבח מאובזר.

קאמפ נואו זה כ-15 דקות נסיעה ופלאסה ד'אספניה נמצא במרחק של 20 דקות נסיעה מהדירה. ממוקם על יד Parking Cap Maragall PARKIA, הנכס נמצא במרחק של 5 דקות הליכה על תחנת מטרו Sant Pau-Dos de Maig . ‪Timesburg Sant Pau‬ מפנק את האורחים עם מנות Amerikaanse ושוכן בסביבות ה-50 מטר מהנכס. תחנת אוטובוס Dos de Maig - Industria נמצאת בסביבות ה-300 מטר משם.

צריך עוד אפשרויות?
Check Top hotels near ברצלונה Flaugier Apartments
Mediterranean Retreat With 4-Bedroom, 3-Bath Apartment In Barcelona
מחיר למובייל בלבד

9.7
נפלא 9 חוות דעת
מטר 127 מהנכס
USD 668 USD 601
ללילה
Stylish 3 Bedroom Apartment
מחיר למובייל בלבד

Stylish 3 Bedroom Apartment

4.5
ראוי 2 חוות דעת
מטר 138 מהנכס
USD 549 USD 494
ללילה
Steps To Sagrada Familia Ac Elevator
מחיר למובייל בלבד

Steps To Sagrada Familia Ac Elevator

6.5
נחמד 4 חוות דעת
מטר 411 מהנכס
USD 297 USD 267
ללילה
    איך מגיעים למלון

    נמלי תעופה

    נמל התעופה של ברצלונה-אל פראט
    20 ק"מ

    תחנות רכבת

    תחנת הרכבת קלוט
    1 ק"מ

מתקנים כלליים

    • ללא-עישון בכל החללים הפרטיים והציבוריים
    • מעלית

    בעלי חיים

    • ניתן להביא חיות מחמד

    מידע חשוב

    צ'ק-אין: מ16:00 עד 23:59
    צ'ק-אוט: עד 10:00
    מספר רישיוןESHFTU00000805800001250100200000000000000HUTB-0105353,HUTB-010535
    שאלות נפוצות
    • היכן ממוקם Flaugier דירה?
      Flaugier דירה נמצא ליד בית החולים סנט פאו.
    • אילו אטרקציות מפורסמות נמצאות בקרבת Flaugier דירה?
      מקומות פופולריים ליד Flaugier דירה כוללים בין היתר את הרובע הגותי, קאמפ נואו, פלאסה ד'אספניה.
    • מהי עלות השהייה ב-Flaugier דירה?
      מחיר השכרת Flaugier דירה הוא 308 €.
    • אילו שיטות תשלום מתקבלות ב-Flaugier דירה?
      Flaugier דירה מקבל את אמצעי התשלום הבאים:
      • ויזה
      • אמריקן אקספרס
      • דיינרס קלאב
    • אילו אפשרויות אוכל אני יכול למצוא ליד דירה הזו?
      מסעדות ליד דירה הזו כוללות מסעדות ‪Timesburg Sant Pau‬ וAsador Las Vegas, הממוקמות במרחק של כ5 דקות הליכה.
    • מה הגודל של Flaugier דירה?
      לFlaugier דירה שטח כולל של 75 מ"ר.

    אתרים

    Map
    בקרבה

    נמלי תעופה

    נמל התעופה של ברצלונה-אל פראט
    20 ק"מ

    תחנות רכבת

    תחנת הרכבת קלוט
    1 ק"מ

    אטרקציות בקרבה

    מסעדות בקרבה

    גלריה

    חוות דעת

    אין עדיין ביקורות :(

    אם נשארת במלון זה, שתף אותנו בחוויה שלך, בבקשה

    כתוב ביקורת

    כתוב ביקורת

    תאריכי שהייה

    הדירוג שלך

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    רע מאוד
    מצויין

    הפרטים שלך

    מאיפה אתה?
    תודה! תודה שקיבלת את הזמן להתחלק בחוויה שלך. הביקורת שלך תפורסם בקרוב.
    לעבור לסקירות
    הביקורת לא נשלחה.

    צור איתנו קשר

    עם אתם צריכים יותר מ-4 חדרים, בבקשה הזמנה קבוצתית.
    הפרטים שלך
    נושא
    ההודעה
    ברצלונה Flaugier Apartments
    100% ביקורות מאומתות

    הצג על המפה:

    ציוני דרך
    מסעדות מומלצות
    תחבורה ציבורית
    תודה על המשוב שלך
    תודה שנרשמת
    סגור