Flaugier Apartments

  • 75 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Flaugier Apartments Barcelona розташовані на відстані 3.2 км від площі Каталонії та в межах 5 хвилин пішої прогулянки від станції метро Станція Sant Pau. Апартаменти розташовані на відстані 2.7 км від залізничного вокзалу Passeig de Gràcia - та поблизу автовокзалу Dos de Maig - Industria.

Зупиняючись в апартаментах, гості мають доступ до повністю обладнаної кухні обладнаної системою клімат-контролю і пральною машиною.

Їжу можна готувати на повністю обладнаній кухні.

Фонтан Плака д'Еспанья знаходиться за 15 хвилин їзди, а Parking Cap Maragall PARKIA - в межах 5 хвилин ходьби від апартаментів. Барселонський музей дизайну знаходиться лише за 1.2 км, а аеропорт Барселона — Ель-Прат - за 20 км від Flaugier Apartments. Госпіталь Святого Хреста і Святого Павла знаходиться досить близько до помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Flaugier Apartments Барселона
Mediterranean Retreat With 4-Bedroom, 3-Bath Apartment In Barcelona
Ціна лише для моб. пристроїв

9.7
Чудово 9 відгуків
127 м від помешкання
USD 668 USD 601
за ніч
Stylish 3 Bedroom Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish 3 Bedroom Apartment

4.5
Непогано 2 відгуки
138 м від помешкання
USD 549 USD 494
за ніч
Steps To Sagrada Familia Ac Elevator
Ціна лише для моб. пристроїв

Steps To Sagrada Familia Ac Elevator

6.5
Дуже добре 4 відгуки
411 м від помешкання
USD 297 USD 267
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Барселона — Ель-Прат
    20 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал Клот
    1 км

Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїESHFTU00000805800001250100200000000000000HUTB-0105353,HUTB-010535

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Барселона — Ель-Прат
    20 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал Клот
    1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.